Novinky

DÁRKOVÉ POUKAZY

3.12.2019

DÁRKOVÉ POUKAZY

Vzhledem k tomu, že Vánoce jsou již za dveřmi, je přesně teď nejvhodnější čas na pořízení dárků pod stromeček – svým nejbližším, přátelům, nebo např. zaměstnancům ve vaší firmě. Nejlepším dárkem je zážitek, proto si právě nyní můžete jeden takový pořídit i u nás – dárkový poukaz na program ve Slověnickém mlýně v hodnotě 500 Kč. Dárkový poukaz můžete uplatnit přímo v areálu a získat za něj vstupy do lanových parků, na paintball, lukostřelbu, vodní aktivity (aquazorbing, aquaroller, aquapaddler), bumperball atd. Uplatnit dárkový poukaz lze pouze v otevírací dobu pro veřejnost, což je o letních prázdninách dle otevírací doby, každý den 10 – 18 hodin.

DÁRKOVÝ POUKAZ SI MŮŽETE POŘÍDIT ZDE!

Krásné Vánoce!

Archív aktualit

Nordic walking pro každého ve slovinské oblasti Podhorje - Zreče - Rogla

S hůlkami do Slovinska: Pohorje – Zreče, Rogla. Severská chůze pro každého v kombinaci s vínem, wellness a grillem… 7. – 10. 5. 2020

Číst více

Chceš se stát instruktorem?

HLEDÁME NOVÉ INSTRUKTORY – BRIGÁDNÍKY! Pokud se chceš zapojit do party COPáků a podílet se na přípravě a…

Číst více

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok 2020!

Přejeme všem našim milým klientům, příznivcům a instruktorům Veselé Vánoce a šťastný Nový rok 2020!

Číst více

COP BASE CAMP SLOVENIJA 2019

COP BASE CAMP SLOVENIJA 2019 – již třináctý ročník populárního prázdninového kempu pro instruktory COP a jejich přátele ve slovinských Julských Alpách.

Číst více

Chceš se stát instruktorem 2019?

HLEDÁME NOVÉ INSTRUKTORY – BRIGÁDNÍKY! Pokud se chceš zapojit do party COPáků a podílet se na přípravě a…

Číst více

Vzdělávací kurz "Nízké lanové aktivity"

Aktuálně: otevřeli jsme možnost přihlášovaní do vzdělávacího kurzu pro pedagogické pracovníky s akreditací MŠMT ČR zaměřeného na přípravu, vázání a vedení programu NÍZKÝCH LANOVÝCH AKTIVIT. Termín: 15. – 17. 2. 2019.

Číst více