Novinky

Hledáme nové instruktory

10.1.2017

Hledáme  nové instruktory

HLEDÁME NOVÉ INSTRUKTORY – BRIGÁDNÍKY!

Pokud se chceš zapojit do party COPáků a podílet se na přípravě a realizaci outdoorových programů pro školy i veřejnost, pokud hledáš pohodovou brigádu, zábavu, společné akce s pohodovými lidmi a taky slušný výdělek, jsi-li zodpovědný/á a chceš-li se učit nové věci, koukni právě SEM! Těšíme se na tebe!

Archív aktualit

Top-ArmyShop.cz podpoří aktivity COPu!

Na stránkách TOP-ARMYSHOP.CZ si podle všeho váží nejen osob nasazujících za nás denně své životy jako jsou hasiči, policisté a vojáci v zahraničí (viz. u nich nedávno zahájená akce dotýkající se desetiprocentní slevy na vybrané vybavení nazvaná Army Friendly), ale zjevně i našich dětí. A proto také chtějí podpořit programy COP – CENTRUM OUTDOOROVÝCH PROGRAMŮ.

Číst více

Letní tábory 2017

K LETNÍM TÁBORŮM COP PATŘÍ JEDNOZNAČNĚ ADRENALIN, ZÁŽITEK, AIRSOFTOVÉ MISE, TÁBOROVÁ ATMOSFÉRA A POHODOVÍ VEDOUCÍ. Na letošní rok jsme si pro vás připravili tři turnusy. Jeden adrenalinový a dva airsoftové speciály.

Číst více

PLATOON – airsoftový letní tábor

3000 výsadkářů dorazí do Vietnamu. Američtí vojáci 1. jízdní divize se vylodí ve Vietnamu. Transportní loď na dopravu vojáků připluje s 3000 výsadkáři do hlubokých vod zálivu, kde se začnou vyloďovat v Cam Ranh ležícím 180 mil severovýchodně od Saigonu, aby posílily U.S. bojové jednotky, kde Američané budují velkou základnu. Zde muži přestoupí do vyloďovacích člunů, které je přepraví na pobřeží.

Číst více

Přijímáme objednávky na ŠVP pro 1. - 6. třídy ZŠ na 2017 !

Sezóna 2016 ještě zcela neskončila a již se nám plní kalendář akcí na rok 2017, proto neváhejte a objednávejte včas Školy v přírodě na jarní, popř. podzimní měsíce následujícího roku. Naší doménou je především kvalitní, netradiční prožitkový program, se kterým přijedeme buď my za vámi, nebo jej můžete využít v některé z našich čtyřech kmenových lokalit na Vysočině nebo v Jižních Čechách.

Číst více

Ukončení provozu ve Slověnickém mlýně pro rok 2016

Posledním srpnovým dnem byla ukončena programová sezóna pro veřejnost ve Slověnickém mlýně v roce 2016. Zájemci o dobrodružné, adrenalinové či zábavné programy v našem středisku se mohou těšit na další sezónu, která s sebou přinese další novinky, zejména v programech pro rodiny s dětmi. Všem návštěvníkům děkujeme za přízeň a věříme, že si užili ZÁBAVU PRO CELOU RODINU!

Číst více

Prázdninový provoz ve Slověnickém mlýně aneb ZÁBAVA PRO CELOU RODINU!

Prázdninový provoz ve Slověnickém mlýně zahajujeme v pátek 1. července 2016 !!! . Celé prázdniny bude otevřeno denně včetně sobot a nedělí vždy od 10 do 18 hodin, areál bude pro veřejnost uzavřen ve středu 31. 8. 2016.

Číst více