Novinky

Letní tábory 2018

5.1.2018

Letní tábory 2018

K letním táborům COP patří jednoznačně adrenalin, zážitek, airsoftové mise, táborová atmosféra a pohodoví vedoucí.

Na letošní rok jsme si pro vás připravili dva turnusy. Jeden adrenalinový pro mládežníky ve věku od 12 do 17-ti let s názvem „Uncharted – ztracená výprava“. A jeden turnus pro armíky od 10 do 17-ti let s názvem „PLATOON – BATTLEFIELD“. Na co všechno se můžete těšit? Čekájí vás nízká a vysoká lana, rafty, aquazorbing a lukstřelba, paintball, airsotofvé mise a spousta další zábavy a táborové pohody.

UNCHARTED – ztracená výprava

Máš rád adrenalin, zábavu, dobrodružství a táborovou pohodu. Tak to tu máme tábor přímo pro tebe – UNCHARTED – ztracená výprava. Staň se mladým záchranářem. Vydej se po stopách ztracené výpravy. Vyzkoušej si obrovské spektrum adrenalinových aktivit na zemi, ve vodě a samozřejmě i ve výškách. Máš z něčeho strach? Nemusíš! Společně všechno zvládneme a snad se nám podaří zjistit, po čem šla a kam zmizela ztracená výprava. Tento tábor je určený pro všechny kluky a holky od 12 do 17-ti let, kteří si chtějí vyzkoušet dovednosi mladého záchranáře. Pro všechny, kteří jdou do výzvy a zdolají lanové a sportovní adrenalinové aktivity jako jsou: horolezení, slaňování, lanový park, nízké lanové překážky, paintball, skok do prázdna, rafty, aquazorbing a lukostřelbu. Pro všechny, kteří si chtějí užít spoustu super zábavy.

PLATOON – BATTLEFIELD

Jedinečný airsoftový vojenský tábor, který vychází z oblíbené počítačové hry Battlefield. Čekají vás nadupané airsoftové bitvy. Celodenní i večerní mise. Neopakovatelná táborová atmosféra. Velkolepé zpracování bojových operací. A hlavně pořádný airsoftový zážitek. A když zrovna nebudeme ničit nepřátele, tak se můžeš těšit na relax a spoustu doprovodné zábavy. Herní mechaniky se ponesou ve stejném duchu jako hra na počítači. Hráči se rozdělí do dvou týmů a jejich úkol bude záviset na herním módu a aktuální bojové mapě. Kromě airsoftu tě čekají vyoká a nízká lana, rafty, aquazorbing a spoustu další zábavy. Tento tábor je určen klukům a holkám od 10– ti do 17– ti let. Pokud si chceš vyzkoušet Battlefield naživo, tak je to tábor právě pro tebe. Čeká tě základní výcvik a taktika, spousta airsoftu, pohodoví vedoucí a skvělá zábava.

Více informací a PŘIHLÁŠKU naleznete ZDE

Archív aktualit

Upozornění - provoz areálu Slověnický mlýn pro veřejnost končí v pátek 31.8.2018 v 18 hodin

Upozorňujeme naše milé návštěvníky, že poslední den provozu pro veřejnost v roce 2018 je PÁTEK 31.8.2018, v posledním srpnovém víkendu již bude areál pro veřejnost UZAVŘEN!!! Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na vás o prázdninách 2019!

Číst více

GDPR - PROHLÁŠENÍ O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Prohlášení o zpracování osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a poučení subjektů údajů (dále jen „GDPR“).

Číst více

POZOR! - Objížďka na cestě do areálu Slověnický mlýn

Vážení návštěvníci, dovolujeme si upozornit na nutnost náhradního příjezdu k areálu Slověnický mlýn z důvodu stavebně technických prací v obci Slověnice. Toto upozornění se týká pouze příjezdu ze směru od Lomnice nad Lužnicí nebo od Třeboně.

Číst více

INSTAGRAMOVÁ FOTO SOUTĚŽ PRO NÁVŠTĚVNÍKY SLOVĚNICKÉHO MLÝNA!!!

Hodnotné ceny ve formě outdoorových balíčků čekají o letošních prázdninách na návštěvníky areálu Slověnický mlýn, kteří se rozhodnou společně s námi soutěžit ve velké instagramové foto soutěži.

Číst více

Pojeď na interaktivní kurz "OUTDOOROVÉ FOCENÍ A NATÁČENÍ"

Příprava, samotné focení a natáčení a také postprodukce v outdoorovém prostředí, při sportu, adrenalinových aktivitách, v přírodě, makro focení, natáčení a focení dronem nebo GO Pro kamerou, správné focení a natáčení mobilem a publikace na sociálních sítích – to vše pod vedením lektora Pavla Vítka, R.V.V. studio Praha.

Číst více

Přihlášky na letní tábory 2018 uzavřeny!

Pro všechny milovníky léta a prázdnin jedna důležitá informace. Přihlášky na letní tábory 2018 jsou uzavřeny. Nicméně bychom vás všechny chtěli pozvat třeba do Slověnického mlýna u Třeboně, kde máme otevřeno pro veřejnost celé prázdniny.

Číst více