Novinky

Letní tábory 2018

5.1.2018

Letní tábory 2018

K letním táborům COP patří jednoznačně adrenalin, zážitek, airsoftové mise, táborová atmosféra a pohodoví vedoucí.

Na letošní rok jsme si pro vás připravili dva turnusy. Jeden adrenalinový pro mládežníky ve věku od 12 do 17-ti let s názvem „Uncharted – ztracená výprava“. A jeden turnus pro armíky od 10 do 17-ti let s názvem „PLATOON – BATTLEFIELD“. Na co všechno se můžete těšit? Čekájí vás nízká a vysoká lana, rafty, aquazorbing a lukstřelba, paintball, airsotofvé mise a spousta další zábavy a táborové pohody.

UNCHARTED – ztracená výprava

Máš rád adrenalin, zábavu, dobrodružství a táborovou pohodu. Tak to tu máme tábor přímo pro tebe – UNCHARTED – ztracená výprava. Staň se mladým záchranářem. Vydej se po stopách ztracené výpravy. Vyzkoušej si obrovské spektrum adrenalinových aktivit na zemi, ve vodě a samozřejmě i ve výškách. Máš z něčeho strach? Nemusíš! Společně všechno zvládneme a snad se nám podaří zjistit, po čem šla a kam zmizela ztracená výprava. Tento tábor je určený pro všechny kluky a holky od 12 do 17-ti let, kteří si chtějí vyzkoušet dovednosi mladého záchranáře. Pro všechny, kteří jdou do výzvy a zdolají lanové a sportovní adrenalinové aktivity jako jsou: horolezení, slaňování, lanový park, nízké lanové překážky, paintball, skok do prázdna, rafty, aquazorbing a lukostřelbu. Pro všechny, kteří si chtějí užít spoustu super zábavy.

PLATOON – BATTLEFIELD

Jedinečný airsoftový vojenský tábor, který vychází z oblíbené počítačové hry Battlefield. Čekají vás nadupané airsoftové bitvy. Celodenní i večerní mise. Neopakovatelná táborová atmosféra. Velkolepé zpracování bojových operací. A hlavně pořádný airsoftový zážitek. A když zrovna nebudeme ničit nepřátele, tak se můžeš těšit na relax a spoustu doprovodné zábavy. Herní mechaniky se ponesou ve stejném duchu jako hra na počítači. Hráči se rozdělí do dvou týmů a jejich úkol bude záviset na herním módu a aktuální bojové mapě. Kromě airsoftu tě čekají vyoká a nízká lana, rafty, aquazorbing a spoustu další zábavy. Tento tábor je určen klukům a holkám od 10– ti do 17– ti let. Pokud si chceš vyzkoušet Battlefield naživo, tak je to tábor právě pro tebe. Čeká tě základní výcvik a taktika, spousta airsoftu, pohodoví vedoucí a skvělá zábava.

Více informací a PŘIHLÁŠKU naleznete ZDE

Archív aktualit

Chceš se stát instruktorem?

HLEDÁME NOVÉ INSTRUKTORY – BRIGÁDNÍKY! Pokud se chceš zapojit do party COPáků a podílet se na přípravě a…

Číst více

PF 2018

Veselé Vánoce a PF 2018

Číst více

Programová sezóna 2017 pro veřejnost ve Slověnickém mlýně skončila

Posledním dnem v srpnu byla ukončena programová sezóna pro veřejnost ve Slověnickém mlýně. Zájemci o dobrodružné, adrenalinové či zábavné programy v našem středisku se mohou těšit na další sezónu, která s sebou přinese další novinky, zejména v programech pro rodiny s dětmi. Všem návštěvníkům děkujeme za přízeň a věříme, že si užili ZÁBAVU PRO CELOU RODINU!

Číst více

Top-ArmyShop.cz podpoří aktivity COPu!

Na stránkách TOP-ARMYSHOP.CZ si podle všeho váží nejen osob nasazujících za nás denně své životy jako jsou hasiči, policisté a vojáci v zahraničí (viz. u nich nedávno zahájená akce dotýkající se desetiprocentní slevy na vybrané vybavení nazvaná Army Friendly), ale zjevně i našich dětí. A proto také chtějí podpořit programy COP – CENTRUM OUTDOOROVÝCH PROGRAMŮ.

Číst více

Letní tábory 2017

K LETNÍM TÁBORŮM COP PATŘÍ JEDNOZNAČNĚ ADRENALIN, ZÁŽITEK, AIRSOFTOVÉ MISE, TÁBOROVÁ ATMOSFÉRA A POHODOVÍ VEDOUCÍ. Na letošní rok jsme si pro vás připravili tři turnusy. Jeden adrenalinový a dva airsoftové speciály.

Číst více

Hledáme nové instruktory

HLEDÁME NOVÉ INSTRUKTORY – BRIGÁDNÍKY! Pokud se chceš zapojit do party COPáků a podílet se na přípravě a…

Číst více