Novinky

Letní tábory 2018

5.1.2018

Letní tábory 2018

K letním táborům COP patří jednoznačně adrenalin, zážitek, airsoftové mise, táborová atmosféra a pohodoví vedoucí.

Na letošní rok jsme si pro vás připravili dva turnusy. Jeden adrenalinový pro mládežníky ve věku od 12 do 17-ti let s názvem „Uncharted – ztracená výprava“. A jeden turnus pro armíky od 10 do 17-ti let s názvem „PLATOON – BATTLEFIELD“. Na co všechno se můžete těšit? Čekájí vás nízká a vysoká lana, rafty, aquazorbing a lukstřelba, paintball, airsotofvé mise a spousta další zábavy a táborové pohody.

UNCHARTED – ztracená výprava

Máš rád adrenalin, zábavu, dobrodružství a táborovou pohodu. Tak to tu máme tábor přímo pro tebe – UNCHARTED – ztracená výprava. Staň se mladým záchranářem. Vydej se po stopách ztracené výpravy. Vyzkoušej si obrovské spektrum adrenalinových aktivit na zemi, ve vodě a samozřejmě i ve výškách. Máš z něčeho strach? Nemusíš! Společně všechno zvládneme a snad se nám podaří zjistit, po čem šla a kam zmizela ztracená výprava. Tento tábor je určený pro všechny kluky a holky od 12 do 17-ti let, kteří si chtějí vyzkoušet dovednosi mladého záchranáře. Pro všechny, kteří jdou do výzvy a zdolají lanové a sportovní adrenalinové aktivity jako jsou: horolezení, slaňování, lanový park, nízké lanové překážky, paintball, skok do prázdna, rafty, aquazorbing a lukostřelbu. Pro všechny, kteří si chtějí užít spoustu super zábavy.

PLATOON – BATTLEFIELD

Jedinečný airsoftový vojenský tábor, který vychází z oblíbené počítačové hry Battlefield. Čekají vás nadupané airsoftové bitvy. Celodenní i večerní mise. Neopakovatelná táborová atmosféra. Velkolepé zpracování bojových operací. A hlavně pořádný airsoftový zážitek. A když zrovna nebudeme ničit nepřátele, tak se můžeš těšit na relax a spoustu doprovodné zábavy. Herní mechaniky se ponesou ve stejném duchu jako hra na počítači. Hráči se rozdělí do dvou týmů a jejich úkol bude záviset na herním módu a aktuální bojové mapě. Kromě airsoftu tě čekají vyoká a nízká lana, rafty, aquazorbing a spoustu další zábavy. Tento tábor je určen klukům a holkám od 10– ti do 17– ti let. Pokud si chceš vyzkoušet Battlefield naživo, tak je to tábor právě pro tebe. Čeká tě základní výcvik a taktika, spousta airsoftu, pohodoví vedoucí a skvělá zábava.

Více informací a PŘIHLÁŠKU naleznete ZDE

Archív aktualit

Chceš se stát instruktorem?

HLEDÁME NOVÉ INSTRUKTORY – BRIGÁDNÍKY! Pokud se chceš zapojit do party COPáků a podílet se na přípravě a…

Číst více

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok 2019!

Přejeme všem našim milým klientům, příznivcům a instruktorům Veselé Vánoce a šťastný Nový rok 2019!

Číst více

Vzdělávací kurz "Nízké lanové aktivity"

Aktuálně: otevřeli jsme možnost přihlášovaní do vzdělávacího kurzu pro pedagogické pracovníky s akreditací MŠMT ČR zaměřeného na přípravu, vázání a vedení programu NÍZKÝCH LANOVÝCH AKTIVIT. Termín: 15. – 17. 2. 2019.

Číst více

Upozornění - provoz areálu Slověnický mlýn pro veřejnost končí v pátek 31.8.2018 v 18 hodin

Upozorňujeme naše milé návštěvníky, že poslední den provozu pro veřejnost v roce 2018 je PÁTEK 31.8.2018, v posledním srpnovém víkendu již bude areál pro veřejnost UZAVŘEN!!! Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na vás o prázdninách 2019!

Číst více

GDPR - PROHLÁŠENÍ O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Prohlášení o zpracování osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a poučení subjektů údajů (dále jen „GDPR“).

Číst více

POZOR! - Objížďka na cestě do areálu Slověnický mlýn

Vážení návštěvníci, dovolujeme si upozornit na nutnost náhradního příjezdu k areálu Slověnický mlýn z důvodu stavebně technických prací v obci Slověnice. Toto upozornění se týká pouze příjezdu ze směru od Lomnice nad Lužnicí nebo od Třeboně.

Číst více