Novinky

Pojeď na interaktivní kurz "OUTDOOROVÉ FOCENÍ A NATÁČENÍ"

3.4.2018

Pojeď na interaktivní kurz "OUTDOOROVÉ FOCENÍ A NATÁČENÍ"

Nadupaný kurz pro každého zájemce o focení či kamerování se uskuteční v nádherném prostředí slovinských Kamnicko-Savinjských Alp. Nejen focení a natáčení samotné, ale také postprodukce, neboli úpravy našich záběrů při sklence výtečného slovinského vína a jejich publikace zejména na sociální sítě je tématem celé akce.

Kurz je určen pro každého foto / video nadšence, max.počet je 10 účastníků. Přihlášku najdete ZDE.

Archív aktualit

Přihlášky na letní tábory 2018 uzavřeny!

Pro všechny milovníky léta a prázdnin jedna důležitá informace. Přihlášky na letní tábory 2018 jsou uzavřeny. Nicméně bychom vás všechny chtěli pozvat třeba do Slověnického mlýna u Třeboně, kde máme otevřeno pro veřejnost celé prázdniny.

Číst více

COP BASE CAMP SLOVENIJA 2018

COP BASE CAMP SLOVENIJA 2018 – již dvanáctý ročník populárního prázdninového kempu pro instruktory COP a jejich přátele ve slovinských Julských Alpách.

Číst více

15% sleva pro táborníky

Přátelé, kamarádi, kluci a holky. Máme pro vás nachystanou 15% slevu na letní tábory 2018. A jak ji získat? Stačí se přihlásit do 25.2.2018 a je to vaše! Máme pro vás připravené dva turnusy.

Číst více

Chceš se stát instruktorem?

HLEDÁME NOVÉ INSTRUKTORY – BRIGÁDNÍKY! Pokud se chceš zapojit do party COPáků a podílet se na přípravě a…

Číst více

Letní tábory 2018

K LETNÍM TÁBORŮM COP PATŘÍ JEDNOZNAČNĚ ADRENALIN, ZÁŽITEK, AIRSOFTOVÉ MISE, TÁBOROVÁ ATMOSFÉRA A POHODOVÍ VEDOUCÍ. Na letošní rok jsme si pro vás připravili dva turnusy. Jeden adrenalinový a druhý airsoftový.

Číst více

PF 2018

Veselé Vánoce a PF 2018

Číst více