Novinky

POZOR! - Objížďka na cestě do areálu Slověnický mlýn

4.7.2018

POZOR! - Objížďka na cestě do areálu Slověnický mlýn
 • Vzhledem k zahájení stavebně technických prací na silnici v obci Slověnice je nutné počítat s náhradním příjezdem do areálu Slověnický mlýn. Věnujte tedy prosím pozornost následujícím řádkům:

  Směr od Třeboně:

 • standardně přes Dunajovice, při příjezdu do obce Slověnice hned na kraji značená odbočka doleva, cca 500 m polní cestou až na náhradní parkoviště. Do areálu je povolen vjezd pouze cyklistům, auta prosíme zaparkujte na vyznačeném parkovišti a do areálu vyrazte pěšky (cca 200 m).
 • varianta = Třeboň – Lišov – Hůrky – areál Slověnický mlýn (delší trasa)

  Směr od Lomnice nad Lužnicí:

 • při příjezdu do Slověnic hned na kraji obce (u hospody) odbočte doleva směr Dunajovice, na konci obce odbočka doprava, cca 500 m polní cestou až na náhradní parkoviště. Do areálu je povolen vjezd pouze cyklistům, auta prosíme zaparkujte na vyznačeném parkovišti a do areálu vyrazte pěšky (cca 200 m).

  Směr od Českých Budějovic (Lišova):

 • standardní příjezd bez omezení – silnice je uzavřena až za odbočkou do areálu Slověnický mlýn
 • varianta = z Lišova na Miletín, Dunajovice, směr Slověnice, při příjezdu do obce Slověnice hned na kraji značená odbočka doleva, cca 500 m polní cestou až na náhradní parkoviště. Do areálu je povolen vjezd pouze cyklistům, auta prosíme zaparkujte na vyznačeném parkovišti a do areálu vyrazte pěšky (cca 200 m).

  Omlouváme se za komplikace, a věříme, že vás neodradí od návštěvy v našem areálu, kde platí jediné – ZÁBAVA PRO CELOU RODINU!

Archív aktualit

Vzdělávací kurz "Nízké lanové aktivity"

Aktuálně: otevřeli jsme možnost přihlášovaní do vzdělávacího kurzu pro pedagogické pracovníky s akreditací MŠMT ČR zaměřeného na přípravu, vázání a vedení programu NÍZKÝCH LANOVÝCH AKTIVIT. Termín: 15. – 17. 2. 2019.

Číst více

Upozornění - provoz areálu Slověnický mlýn pro veřejnost končí v pátek 31.8.2018 v 18 hodin

Upozorňujeme naše milé návštěvníky, že poslední den provozu pro veřejnost v roce 2018 je PÁTEK 31.8.2018, v posledním srpnovém víkendu již bude areál pro veřejnost UZAVŘEN!!! Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na vás o prázdninách 2019!

Číst více

GDPR - PROHLÁŠENÍ O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Prohlášení o zpracování osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a poučení subjektů údajů (dále jen „GDPR“).

Číst více

INSTAGRAMOVÁ FOTO SOUTĚŽ PRO NÁVŠTĚVNÍKY SLOVĚNICKÉHO MLÝNA!!!

Hodnotné ceny ve formě outdoorových balíčků čekají o letošních prázdninách na návštěvníky areálu Slověnický mlýn, kteří se rozhodnou společně s námi soutěžit ve velké instagramové foto soutěži.

Číst více

Pojeď na interaktivní kurz "OUTDOOROVÉ FOCENÍ A NATÁČENÍ"

Příprava, samotné focení a natáčení a také postprodukce v outdoorovém prostředí, při sportu, adrenalinových aktivitách, v přírodě, makro focení, natáčení a focení dronem nebo GO Pro kamerou, správné focení a natáčení mobilem a publikace na sociálních sítích – to vše pod vedením lektora Pavla Vítka, R.V.V. studio Praha.

Číst více

Přihlášky na letní tábory 2018 uzavřeny!

Pro všechny milovníky léta a prázdnin jedna důležitá informace. Přihlášky na letní tábory 2018 jsou uzavřeny. Nicméně bychom vás všechny chtěli pozvat třeba do Slověnického mlýna u Třeboně, kde máme otevřeno pro veřejnost celé prázdniny.

Číst více