Novinky

Programová sezóna 2017 pro veřejnost ve Slověnickém mlýně skončila

2.9.2017

Programová sezóna 2017 pro veřejnost ve Slověnickém mlýně skončila

Programy pro skupiny nabízíme i mimo sezónu, vždy po individuální konzultaci, nejlépe na základě vyplněné elektronické objednávky, kterou najdete na našich stránkách v jednotlivých kategoriích programů.

Archív aktualit

Top-ArmyShop.cz podpoří aktivity COPu!

Na stránkách TOP-ARMYSHOP.CZ si podle všeho váží nejen osob nasazujících za nás denně své životy jako jsou hasiči, policisté a vojáci v zahraničí (viz. u nich nedávno zahájená akce dotýkající se desetiprocentní slevy na vybrané vybavení nazvaná Army Friendly), ale zjevně i našich dětí. A proto také chtějí podpořit programy COP – CENTRUM OUTDOOROVÝCH PROGRAMŮ.

Číst více

Letní tábory 2017

K LETNÍM TÁBORŮM COP PATŘÍ JEDNOZNAČNĚ ADRENALIN, ZÁŽITEK, AIRSOFTOVÉ MISE, TÁBOROVÁ ATMOSFÉRA A POHODOVÍ VEDOUCÍ. Na letošní rok jsme si pro vás připravili tři turnusy. Jeden adrenalinový a dva airsoftové speciály.

Číst více

Hledáme nové instruktory

HLEDÁME NOVÉ INSTRUKTORY – BRIGÁDNÍKY! Pokud se chceš zapojit do party COPáků a podílet se na přípravě a…

Číst více

PLATOON – airsoftový letní tábor

3000 výsadkářů dorazí do Vietnamu. Američtí vojáci 1. jízdní divize se vylodí ve Vietnamu. Transportní loď na dopravu vojáků připluje s 3000 výsadkáři do hlubokých vod zálivu, kde se začnou vyloďovat v Cam Ranh ležícím 180 mil severovýchodně od Saigonu, aby posílily U.S. bojové jednotky, kde Američané budují velkou základnu. Zde muži přestoupí do vyloďovacích člunů, které je přepraví na pobřeží.

Číst více

Přijímáme objednávky na ŠVP pro 1. - 6. třídy ZŠ na 2017 !

Sezóna 2016 ještě zcela neskončila a již se nám plní kalendář akcí na rok 2017, proto neváhejte a objednávejte včas Školy v přírodě na jarní, popř. podzimní měsíce následujícího roku. Naší doménou je především kvalitní, netradiční prožitkový program, se kterým přijedeme buď my za vámi, nebo jej můžete využít v některé z našich čtyřech kmenových lokalit na Vysočině nebo v Jižních Čechách.

Číst více

Ukončení provozu ve Slověnickém mlýně pro rok 2016

Posledním srpnovým dnem byla ukončena programová sezóna pro veřejnost ve Slověnickém mlýně v roce 2016. Zájemci o dobrodružné, adrenalinové či zábavné programy v našem středisku se mohou těšit na další sezónu, která s sebou přinese další novinky, zejména v programech pro rodiny s dětmi. Všem návštěvníkům děkujeme za přízeň a věříme, že si užili ZÁBAVU PRO CELOU RODINU!

Číst více