Novinky

Top-ArmyShop.cz podpoří aktivity COPu!

24.1.2017

Top-ArmyShop.cz podpoří aktivity COPu!

Na stránkách TOP-ARMYSHOP.CZ si podle všeho váží nejen osob nasazujících za nás denně své životy jako jsou hasiči, policisté a vojáci v zahraničí (viz. u nich nedávno zahájená akce dotýkající se desetiprocentní slevy na vybrané vybavení nazvaná Army Friendly), ale zjevně i našich dětí. A proto chtějí podpořit programy organizace COP – CENTRUM OUTDOOROVÝCH PROGRAMŮ.

Je to jistě chvályhodná činnost, přece jen, dnešní děti mají tendence trávit veškeré své volno převážně nad PC, popřípadě (ano, toto je opravdu „lepší“ případ) někde na hřišti uprostřed betonové džungle a aut), takže podpořit letní tábory skrze airsoftový tábor PLATOON v zeleni (doslova jde o odměny pro ty opravdu nejlepší dětské účastníky) je z jejich strany opravdu správná volba.

Rádi bych tímto TOP-ARMYSHOPu vzdali za toto gesto dík. Ten se mimochodem věnuje prodeji veškerého vybavení pro neuvěřitelné dovolené pod hvězdami a táboření absolutně kdekoliv (u nás i ve světě). A nesmíme zapomenout ani na outdoorové oblečení, survivalové vybavení a prakticky vše představitelné, po čem by jen moderní milovník přírody mohl zatoužit.

Archív aktualit

COP BASE CAMP SLOVENIJA 2018

COP BASE CAMP SLOVENIJA 2018 – již dvanáctý ročník populárního prázdninového kempu pro instruktory COP a jejich přátele ve slovinských Julských Alpách.

Číst více

15% sleva pro táborníky

Přátelé, kamarádi, kluci a holky. Máme pro vás nachystanou 15% slevu na letní tábory 2018. A jak ji získat? Stačí se přihlásit do 25.2.2018 a je to vaše! Máme pro vás připravené dva turnusy.

Číst více

Chceš se stát instruktorem?

HLEDÁME NOVÉ INSTRUKTORY – BRIGÁDNÍKY! Pokud se chceš zapojit do party COPáků a podílet se na přípravě a…

Číst více

Letní tábory 2018

K LETNÍM TÁBORŮM COP PATŘÍ JEDNOZNAČNĚ ADRENALIN, ZÁŽITEK, AIRSOFTOVÉ MISE, TÁBOROVÁ ATMOSFÉRA A POHODOVÍ VEDOUCÍ. Na letošní rok jsme si pro vás připravili dva turnusy. Jeden adrenalinový a druhý airsoftový.

Číst více

PF 2018

Veselé Vánoce a PF 2018

Číst více

Programová sezóna 2017 pro veřejnost ve Slověnickém mlýně skončila

Posledním dnem v srpnu byla ukončena programová sezóna pro veřejnost ve Slověnickém mlýně. Zájemci o dobrodružné, adrenalinové či zábavné programy v našem středisku se mohou těšit na další sezónu, která s sebou přinese další novinky, zejména v programech pro rodiny s dětmi. Všem návštěvníkům děkujeme za přízeň a věříme, že si užili ZÁBAVU PRO CELOU RODINU!

Číst více