Novinky

COP má nového „člena rodiny“

2.2.2021

COP má nového „člena rodiny“

COP má nového „člena rodiny“. Protože spousta našich akcí a programů probíhá v námi milovaném Slovinsku a je o ně čím dále větší zájem, založili jsme zbrusu novou zážitkovou cestovní kancelář COP TRAVEL.

Již od roku 2008 realizujeme sportovní zážitkové kurzy pro střední školy ve slovinských Julských Alpách v trojmezí Rakousko – Itálie – Slovinsko. Ve spolupráci s kamarády ze slovinské agentury Alpicenter připravujeme třináctým rokem zázemí a program, na který se nezapomíná – horskou turistiku, zážitkové hry a aktivity, turnaje, společný a akční rafting na divoké řece Soča nebo adrenalinovou pecku canyoning. Akční program doplňujeme klidnějším celodenním výletem, např. do Škocjanských jam (unikátní jeskynní systém zapsaný v UNESCO), do romantického Bledu a na Vintgarskou soutěsku, popř. k moři do blízkého italského Bibione.

A co by to bylo za cestovku, kdyby se soustředila jen na jedno místo? Proto využíváme v náš prospěch i tuto nepříznivou dobu a připravujeme sportovní kurzy i jiné zájezdy nejen pro školy také do dalších destinací, např. Rakousko (Solnohradsko, Štýrské Alpy), Slovensko, Švýcarsko či Chorvatsko (ostrov Krk, lokalita Baška).

Veškeré informace budou k nalezení na zbrusu nových webovkách Zážitkové zájezdy COP v průběhu února 2021.

Archív aktualit

Školní výlety 2021

Pokud to aktuální situace a její vývoj dovolí, rádi vás přivítáme na atraktivním školním výletě pro vaše žáky nebo studenty.

Číst více

Sportovní kurzy kdekoliv v České republice

Vzhledem ke covidové situaci jsme od loňského roku omezeni v cestování, proto jsme připravili atraktivní náhradu za sportovní kurzy ve slovinských horách do českého prostředí.

Číst více

Už jste nás navštívili v RS Meziříčko?

Třetím rokem provozujeme rekreační středisko Meziříčko na Vysočině a těšíme se na postupné budování outdoorového centra pro naše klienty a příznivce!

Číst více

Školy v přírodě mají nové tématické příběhy

Na sedm úspěšných a oblíbených témat ŠVP pro 1. stupeň základních škol navazují dvě zbrusu nová z podzimu 2020.

Číst více

Nové kontaktní a prezentační místo COP v Praze!

Od září 2020 se s námi můžete potkat v nové kanceláři v Praze, a to nejen na předem domluveném osobním jednání či povídání, ale také na osobní prezentaci některé vámi vybrané akce.

Číst více

COP v novém kabátě

COP slaví 25 let své působnosti na trhu. Každá oslava má mít i nějaký ten dárek, a my jsme sobě i vám nadělili zbrusu nové logo.

Číst více