Novinky

COP v novém kabátě

2.2.2021

COP v novém kabátě

COP slaví 25 let své působnosti na trhu. Každá oslava má mít i nějaký ten dárek, a my jsme sobě i vám nadělili zbrusu nové logo.

Věříme, že se vám líbí stejně jako nám. To ale není všechno – s novým logem jsme se pustili také do tvorby nového moderního a interaktivního webu COP, jehož spuštění do provozu předpokládáme do konce dubna 2021.

Cílem je nejen „obléci se do nového kabátu“, ale především nabídnout vám, našim milým klientům a hostům, co nejširší nabídku COPu v přehledném a interaktivním formátu. Chceme, abyste se na stránkách snadno orientovali, bez zbytečné ztráty času vždy našli přesně to, co hledáte, a zároveň aby vás obsah webu inspiroval k dalším nápadům, jak s námi strávit zážitkový čas na školním výletě, sportovním kurzu, škole přírodě nebo např. při firemní akci.

Web bude interaktivní – budete se na něm moci přihlásit na vybranou akci, budete moci ostatním referovat o vašich prožitých zážitcích s COP nebo se moci vidět v přidaných fotogaleriích a spoustu dalšího. Najdete na něm také různé soutěže o zajímavé ceny z portfolia COP.

Nové logo, grafiku i web pro nás vytváří reklamní a marketingová agentura Koncepto. Děkujeme za prima spolupráci!

Archív aktualit

Školní výlety 2021

Pokud to aktuální situace a její vývoj dovolí, rádi vás přivítáme na atraktivním školním výletě pro vaše žáky nebo studenty.

Číst více

Sportovní kurzy kdekoliv v České republice

Vzhledem ke covidové situaci jsme od loňského roku omezeni v cestování, proto jsme připravili atraktivní náhradu za sportovní kurzy ve slovinských horách do českého prostředí.

Číst více

Už jste nás navštívili v RS Meziříčko?

Třetím rokem provozujeme rekreační středisko Meziříčko na Vysočině a těšíme se na postupné budování outdoorového centra pro naše klienty a příznivce!

Číst více

Školy v přírodě mají nové tématické příběhy

Na sedm úspěšných a oblíbených témat ŠVP pro 1. stupeň základních škol navazují dvě zbrusu nová z podzimu 2020.

Číst více

Nové kontaktní a prezentační místo COP v Praze!

Od září 2020 se s námi můžete potkat v nové kanceláři v Praze, a to nejen na předem domluveném osobním jednání či povídání, ale také na osobní prezentaci některé vámi vybrané akce.

Číst více

COP má nového „člena rodiny“

Protože spousta našich akcí a programů probíhá v námi milovaném Slovinsku a je o ně čím dále větší zájem, založili jsme zbrusu novou zážitkovou cestovní kancelář COP TRAVEL.

Číst více