Novinky

Nové kontaktní a prezentační místo COP v Praze!

2.2.2021

Nové kontaktní a prezentační místo COP v Praze!

Nové kontaktní a prezentační místo COP v Praze!

Od září 2020 se s námi můžete potkat v kanceláři v Praze, a to nejen na předem domluveném osobním jednání či povídání, ale také na osobní prezentaci některé vámi vybrané akce pro účastníky, rodiče nebo vedení školy. Max. kapacita prezentace je jedna třída nebo skupina do 25 osob.

Najdete nás ve Slovinském centru v Praze 2, Římská 191/16, kde Centrum outdoorových programů nově sídlí.

Ve Slovinském centru si také můžete prohlédnout tištěné materiály, zeptat se na cokoliv nebo zakoupit skvělá slovinská vína či jiné lokální pochutiny.

Těšíme se na vaši návštěvu a budeme se vám rádi věnovat!

Archív aktualit

Školní výlety 2021

Pokud to aktuální situace a její vývoj dovolí, rádi vás přivítáme na atraktivním školním výletě pro vaše žáky nebo studenty.

Číst více

Sportovní kurzy kdekoliv v České republice

Vzhledem ke covidové situaci jsme od loňského roku omezeni v cestování, proto jsme připravili atraktivní náhradu za sportovní kurzy ve slovinských horách do českého prostředí.

Číst více

Už jste nás navštívili v RS Meziříčko?

Třetím rokem provozujeme rekreační středisko Meziříčko na Vysočině a těšíme se na postupné budování outdoorového centra pro naše klienty a příznivce!

Číst více

Školy v přírodě mají nové tématické příběhy

Na sedm úspěšných a oblíbených témat ŠVP pro 1. stupeň základních škol navazují dvě zbrusu nová z podzimu 2020.

Číst více

COP má nového „člena rodiny“

Protože spousta našich akcí a programů probíhá v námi milovaném Slovinsku a je o ně čím dále větší zájem, založili jsme zbrusu novou zážitkovou cestovní kancelář COP TRAVEL.

Číst více

COP v novém kabátě

COP slaví 25 let své působnosti na trhu. Každá oslava má mít i nějaký ten dárek, a my jsme sobě i vám nadělili zbrusu nové logo.

Číst více