SLOVĚNICKÝ MLÝN

FIREMNÍ AKCE A OUTDOOROVÉ PROGRAMY

Objednat

FIRMY na objednávku po celý rok

- Aktivity -

Vysoký lanový park

21 lanových překážek, z toho 3 lanovky

Dětský lanový park

Pro osoby menší než 150 cm! 28 překážek a 1 lanovka

Lanovkový svět

11 lanovek a 6 vysokých lanových překážek

Aquazorbing

Víte, jaké je běhat či chodit po vodě?

Lukostřelba

Kdo by nechtěl střílet jako Robin Hood?!

Paintball

částečně zalesněné hřiště, přírodní překážky, umělé překážky, zákopy

Bumperball

Chcete vědět, jak se cítí „míč s nožičkama“ nebo zápasník sumo?

Aquapaddler

Netradiční kolesové lodičky na ruční pohon pro děti i dospělé…

Střelba z foukačky

Tichá zbraň jihoamerických nebo afrických domorodců…

Aquaroller

Obří vodní válec pro jednoho nebo dva návštěvníky!

Outdoor management training

Outdoorový vzdělávací či rozvojový program je založen na učení zážitkem. Účastník řeší (zažívá) zadání náročné na týmovou spolupráci, improvizaci, kreativitu. Přidanou hodnotou programů jsou výzvové a adrenalinové aktivity, kde účastník překonává osobní limity. Nezapomenutelné situace přináší posílení sebevědomí, osobní i skupinové prožitky.

Aktivity jsou prostředkem k otevření potřebných témat, důraz je kladen na kvalitní rozbor, zhodnocení a zpětný pohled na aktivitu. Nacházíme paralely mezi právě absolvovanou aktivitou a postupy v běžném pracovním životě účastníka.

Zábava, Team spirit

Většinou se jedná o programy pro pracovní týmy. Program je organizovaný s vizí aktivně ovlivňovat neformální atmosféru, „utužit“ pracovní kolektiv. Program je vhodným prostředkem oslovení obchodních partnerů, významných zákazníků, zaplní přestávky prezentačních akcí.

Relaxace, regenerace

Důležitým předpokladem výkonnosti a pozitivní atmosféry je pracovník plný energie, radosti a pohody. Nabízíme jednorázové programy i dlouhodobé projekty zakomponované do strategie firmy. Jedná se především o aktivní volnočasové programy, sportovní setkání, firemní a podnikové rekreace.

Programy pro rodiny zaměstnanců, klientů nebo partnerů

Máme velice pozitivní zkušenosti v programech pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky. Program má potenciál sbližovat prostředí firmy a rodinné prostředí. Dlouhodobé programy budují atmosféru „rodinných firem“ bez ohledu na velikost, nebo organizační strukturu firmy. Ke krátkodobým akcím, které pro svoje klienty pořádáme patří dny dětí, výroční setkání zaměstnanců a jejich rodin, zábavná odpoledne pro děti zaměstnanců nebo klientů, apod.

- Reference -

Školní výlet ve Slověnickém mlýně 2019

Dobrý den, děkujeme za poskytnuté služby, za pomoc a vstřícný přístup Vašich instruktorů.

Lenka Kopečková, Gymnázium, Třeboň

Školní výlet ve Slověnickém mlýně

Dobrý den pane Hrdličko, předem moc děkuji za parádní výlet, děti u vás byly spokojené a prohlásily, že to byl nejlepší výlet. Moc děkujeme a budeme se těšit zase někdy příště (já přijedu s dcerou v létě :D

Mgr. Zdeňka Kohoutová ZŘŠ ZŠ a MŠ Besednice

Lanový park Slověnický mlýn

Lanové centrum Slověnický mlýn. Návštěva lanového centra ve Slověnickém mlýně byla radostným zakončením našeho školního sportovního kurzu. Ceníme si rychlé a vstřícné mailové komunikace. Děkujeme instruktorům, kteří se nám zodpovědně a s radostí věnovali! termín 11.9.2017

Mgr. Helena Vilímková, učitelka SZŠ Jindřichův Hradec

Rodinný tábor

Dobrý den pane Hrdličko, ještě jednou bychom Vám chtěli poděkovat za Vaší vstřícnost a ochotu, kterou jste nám poskytl a zajistil pro nás překrásné odpoledne u Vás na Slověnickém mlýně! Moc jsme si to všichni nakonec užili. Zasíláme Vám odkaz na fotky od naší prof. fotografky z našeho týdeního pobytu, kde téměř celá jedna čtvrtina j právě od Vás z lanového centra. :-)

Veronika Jedlinská a Luděk Liška, rodičovské sdružení Praha a ČR

Školní výlet ve Slověnickém mlýně, 23. 6. 2016

Dobrý den, pane Hrdličko, chtěla bych Vám za naši třídu poděkovat za pěkné včerejší dopoledne strávené u Vás ve Slověnickém mlýně. Chválím Jirku a Terezu za organizaci celé akce. Moc jsme si to užili a i díky pěknému počasi jsme byli moc spokojeni. I cesta na kole tam a zpět proběhla bez problémů.

Monika Hrabalová (třídní učitelka třídy 2CR)

  • OA, SOŠ a SOU Třeboň

Slověnický mlýn - veřejnost

Sympatičtí instruktoři, skvělý lanový park i lanovky

Zákazník Slevomat.cz

Slověnický mlýn - veřejnost

Super zábava pro celou rodinu, určitě brzy zase navštívíme

Zákazník Slevomat.cz

Slověnický mlýn - veřejnost

Skvělý adrenalinový zážitek i ve 40 stupních :-) Oceňuji i vstřícný personál :-)

Zákazník Slevomat.cz

Slověnický mlýn - program školního výletu

Dobrý den, děkujeme za krásný den v příjemném areálu, s příjemnými a ochotnými instruktory. Děti si to moc užily a těšíme se na další spolupráci.

Marta Soukupová, MŠ E.Pittera ČESKÉ BUDĚJOVICE

Slověnický mlýn

Dneska jsme navštívili Slověnický mlýn a jedním slovem pecka! Spousta atrakcí jako např. lanový park, aquazorbing, lukostřelba a bumperball. K tomu občerstvení, příjemné prostředí v přírodě a milá obsluha. Všem vřele doporučuji a my děkujeme za příjemně strávený den včetně fotodokumentace. Určitě k vám zase zavítáme… :-)

Wagi

Slověnický mlýn

O víkendu jsme i přes vysoké teploty zamířili do Vašeho centra. Ale musím říct, že to byla správná volba, perfektně jsme si to užili a vyřádili se:) Moc děkujeme instruktorce Pavče, která byla prostě skvělá. Perfektně nám vše vysvětlila, ukázala a celou dobu nás svým klidným hlasem doprovázela na jednotlivých překážkách. Taky instruktorka Verča byla moc fajn, jde vidět, že je zkušená a že s Pavčou tvoří sehranou dvojku.

Je parádní, že máte tak skvělé lidi, protože lanových center je hodně, ale zatím jsem se nesetkala s tak bezvadnou a uvolněnou atmosférou. Určitě tato návštěva nebyla poslední a už se moc těšíme na další setkání. Přejeme moc úspěchů hodně návštěvníků a spoustu kreativních nápadů do budoucna rekreanti z Hané:)

Johanka

Slověnický mlýn

Někdy v červnu jsem na slevomatu zakoupila voucher do Vašeho lanového parku. Minulý týden jsme tam vyrazili. Přestože dcerce chyběl nějaký centimetr do správné výšky, v doprovodu tatínka ji instruktoři pustili. Na vysokém lanovém parku nebyla poprvé, ale poprvé jsme zažili, že se o ně instruktor zajímal po celou dobu co byli nahoře. Domů jsme se vraceli nadšení a ještě večer jsme zakoupili další voucher jako narozeninový dárek pro přátele.

Stáňa

Slověnický mlýn

Děkujeme za služby, bylo to moc pěkné.

Mgr. Irena Balounová – ZŠ Podhůrecká, České Budějovice

Slověnický mlýn

Bylo to perfektní. Pochvala pro instruktory! Určitě se vrátíme. My i naši přátelé.

Martin Chmela

Slověnický mlýn

Dnes jsme navštívili Váš areál a obrovské nadšení! Příjemné instruktorky, krásná příroda a moc fajn lanový park. Konkurence třes se, příští sezonu opet frčíme do Slověnic! ;-)

Martina

Slověnický mlýn

Dobrý den, chtěla bych vám poděkovat za hezké zážitky na aktivitách, které jsme u vás absolvovali (lanový park a aquazorbing) a také za milý a nevšední přístup instruktorek, které se nám po celou dobu věnovaly. Určitě se vrátíme ještě tyto prázdniny a vezmeme i kamarády! :-)

Jitka M.

Slověnický mlýn

Zdravím, do Vašeho centra jsme se vydali kvůli aquazorbingu, který byl naší prioritou výletu, až z Příbrami! Nakonec jsme ale byli unešeni z lanovkového světa, který byl jedním slovem BOMBA a to i přesto, že mám strach z výšek! Děkuji za krásný den a skvělou práci instruktorů :)

Luky

- KDE NÁS NAJDETE -

COP Slověnický mlýn se nachází nedaleko obce Slověnice v Jižních Čechách, cca 6 km od Lišova.

Adresa: Areál Slověnický mlýn, Horní Slověnice 30, 373 72 Lišov

Dostanete se k nám pohodlně autem – v areálu je parkoviště ZDARMA!

V těsné blízkosti areálu vede cyklostezka č. 122 z Chlumu u Třeboně (přes Třeboň) do Českých Budějovic.

SOUŘADNICE GPS

VZDÁLENOSTI

  • Třeboň – 10 km
  • České Budějovice – 18 km
  • Veselí nad Lužnicí – 21 km
  • Český Krumlov – 70 km
  • Praha – 135 km
  • Plzeň – 150 km

MAPY

-Aktuality-

Školní výlety 2021

Školní výlety 2021

Pokud to aktuální situace a její vývoj dovolí, rádi vás přivítáme na atraktivním školním výletě pro vaše žáky nebo studenty.

Číst více
Sportovní kurzy kdekoliv v České republice

Sportovní kurzy kdekoliv v České republice

Vzhledem ke covidové situaci jsme od loňského roku omezeni v cestování, proto jsme připravili atraktivní náhradu za sportovní kurzy ve slovinských horách do českého prostředí.

Číst více
Dlouhodobá předpověď počasí