Samostatné aktivity

  Novinka 2017: AIRSOFT
  Lanový park, nízké lanové aktivity
  Paintball, lukostřelba
  Bumperball
  Aquazorbing
Objednat

Popis programu

Pokud nemáte zájem o celý programový balíček (jednodenní nebo vícedenní), můžete si vybrat z nabídky samostatných aktivit, dle nabídky jednotlivých středisek, např. lanový park, paintball, airsoft, lukostřelba, aquazorbing, bumperball, bungee running, nízké lanové aktivity, raftování a v neposlední řadě také různé hry a herní aktivity (seznamovací, zahřívací, týmové, kooperativní, komunikační, sociodramatické, strategické, dobrodružné, orientační, relaxační,…).

Odreagování, napětí, dobrodružství a vyřádění se na kurzu COP … … to vše můžete zažít při AIRSOFTU – NOVINCE COP 2017!

Airsoft je mimořádně oblíbenou aktivitou u všech věkových skupin, využívá se rovněž jako prostředek k odbourávání agresivity osobnosti. CENTRUM OUTDOOROVÝCH PROGRAMŮ nabízí všem svým klientům ve středisku DRAK Křižanov unikátní airsoft – paintballové hřiště, kde si všichni můžou vyzkoušet nesčetné množství her, misí a taktických operací. Součástí tohoto hřiště jsou částěčně zalesněné, umělé i přírodní překážky a ochranná síť.

Pro tuto hru využíváme kvalitní brokovnice Benelli M4, samozřejmostí jsou **ochranné pomůcky (certifikované ochranné obličejové brýle a chránič úst).

Základní balíček zahrnuje airsoftovou zbraň, brýle, ochrana úst, 4 zásobníky s kuličkami. Další kuličky lze dokoupit na místě (1 zásobník = 20 Kč).

HRA JE URČENA SKUPINÁM MIN. 6 OSOB A OSOBÁM STARŠÍM 12-TI LET !!!

Odreagování, napětí, dobrodružství a vyřádění se na kurzu COP … … to vše můžete zažít při PAINTBALLU !

Paintball je mimořádně oblíbenou aktivitou u všech věkových skupin, využívá se rovněž jako prostředek k odbourávání agresivity osobnosti. CENTRUM OUTDOOROVÝCH PROGRAMŮ nabízí všem svým klientům v RS DRAK Křižanov a COP Slověnický mlýn unikátní paintballové hřiště, kde si všichni můžou vyzkoušet nesčetné množství her, misí a taktických operací. Součástí tohoto hřiště jsou částěčně zalesněné, umělé i přírodní překážky a ochranná síť.

Pro tuto hru využíváme kvalitní poloautomatické zbraně značky Spyder Victor, X-tra, Sonic, samozřejmostí jsou ochranné pomůcky (certifikovaná ochranná termo maska, celoprstové rukavice, kombinéza).

Základní balíček zahrnuje hnací vzduch, kombinéza, rukavice, značkovač, maska, 50 ks kuliček. Další kuličky lze dokoupit na místě.

HRA JE URČENA SKUPINÁM MIN. 6 OSOB A OSOBÁM STARŠÍM 12-TI LET !!!

Vyzkoušejte si svoji odvahu, šikovnost, práci s rovnováhou a to vše v několikametrové výšce nad zemí! Vyzkoušejte LANOVÝ PARK – adrenalinovou stálici z naší nabídky!

Lanový park je určen pro osoby s tělesnou výškou od 150 cm. V COP Slověnický mlýn nabídneme menším návštěvníkům věrnou kopii lanového parku v menší výšce dětský lanový park.

… to vše s maximální bezpečností a pod dohledem vyškoleného instruktora! Lanový park můžou vyzkoušet ti z vás, kteří letos absolvují školní výlety nebo sportovní kurzy ve středisku DRAK Křižanov, RS Meziříčko, COP Slověnický mlýn

VYSOKÝ LANOVÝ PARK JE URČEN POUZE OSOBÁM OD 150 CM MINIMÁLNÍ TĚLESNÉ VÝŠKY!

Kdo by nechtěl střílet lukem jako Robin Hood?! I v letošním roce si najdete v nabídce CENTRA OUTDOOROVÝCH PROGRAMŮ sportovní lukostřelbu a můžete to vyzkoušet na vlastní kůži. V areálech RS DRAK Křižanov a COP Slověnický mlýn jsme pro vás připravili speciální lukostřelnici, ve které si každý účastník našich kurzů a programů může vyzkoušet své střelecké schopnosti, pevnou ruku a přesnou mušku. Lukostřelba však není vázána pouze na tuto střelnici, tento program můžeme realizovat ve všech našich partnerských střediscích, popř. i mimo ně, díky mobilním lukostřelnicím.

Program je veden zkušenými a vyškolenými instruktory a zájemci o lukostřelbu se mohou těšit na kvalitní modely sportovních luků a přesné šípy.

Chcete vyzkoušet, jaké je to chodit či běhat po vodě???

I v letošním roce mají všichni klienti a účastníci kurzů CENTRA OUTDOOROVÝCH PROGRAMŮ možnost vyzkoušet AQUAZORBING – netradiční adranalinovou specialitu. Pojďte to vyzkoušet právě na našem kurzu nebo programu ve střediscích DRAK Křižanov, RS Meziříčko, COP Slověnický mlýn nebo kdekoli jinde, kde jsou vhodné podmínky pro realizaci aquazorbingu.

Je to naprosto jednoduché:

Vlezete si do speciální plastové koule, kterou s vámi nafoukneme a potom už si jen užíváte příliv adrenalinu při hrátkách na vodní hladině! Nemusíte se ani převlékat, celá „procházka“ se dá absolvovat bez namočení a za každého počasí.

CENTRUM OUTDOOROVÝCH PROGRAMŮ samozřejmě klade největší důraz na BEZPEČNOST svých klientů, proto jsou součástí programu vyškolení odborní instruktoři, kteří vám vše podrobně vysvětlí, ukáží, připraví akci a můžete „běžet“!

Nemáš rád/a běhání? Při představě bungee jumpingu se ti dělá mdlo? Tak co zkusit tohle???

U nás můžeš bez problémů vyzkoušet super aktivitu – BUNGEE RUNNING, při které Ti nebude překážkou ani jeden ze zmíněných problémů.

Bungee running je běh proti odporu pružného lana (velikost odporu závisí na počtu gumových lan … 1–3), cílem běžce je překonat co největší vzdálenost. Při této většinou soutěžní aktivitě, kterou CENTRUM OUTDOOROVÝCH PROGRAMŮ nabízí a která je součástí našich programů, kurzů a výletů, zažijete spoustu zábavy, nasazení, odhodlání a vytrhaných drnů trávy ;o). A to vše s maximálním zajištěním vaší bezpečnosti!

Chcete vědět, jak se cítí „míč s nožičkama“ nebo zápasník sumo? Vyzkoušejte BUMPERBALL – adrenalinovou pecku roku!!!

Co to vlastně Bumperball je? … takový plastový nafukovací „batoh“! Stačí jen vlézt do nafouklé měkké plastové „koule s nožičkama“ a zábava je tady! Koulení, přemety, srážky, souboje, netradiční fotbálek a podobně!

… to vše s maximální bezpečností a pod dohledem vyškoleného instruktora! Bumperball můžou vyzkoušet ti z vás, kteří letos absolvují školní výlety nebo sportovní kurzy ve středisku DRAK Křižanov, RS Meziříčko, RS Nesměř, COP Slověnický mlýn nebo tam, kde je také COP!

CENÍK SAMOSTATNÝCH PROGRAMŮ PRO ŠKOLY

Určeno pro individuální náplň školních výletů a obdobných akcí základních a středních škol.

Jméno programu Cena Ostatní informace
Nízké lanové aktivity 120 Kč osoba (minimum 10 osob)
Vysoký lanový park 250 Kč osoba (od 150 cm tělesné výšky, jeden okruh)
Lanovkový svět 150 Kč osoba (pouze Slověnický mlýn, od 150 cm tělesné výšky, jeden okruh, pouze Slověnický mlýn)
Aquazorbing 80 Kč osoba (5 minut, minimum 10 osob)
Bumperball 80 Kč osoba (10 minut, minimum 10 osob)
Bungee running 80 Kč osoba (minimum 10 osob)
Hry a herní systémy 100 Kč osoba (herní blok, cca 1,5 hodiny, pro celou třídu)
Lukostřelba 80 Kč osoba (10 výstřelů, minimum 10 osob)
Paintball 150 Kč kuličky nad rámec balíčku (50 ks) lze dokoupit za 2 Kč / ks (od 6. třídy, minimum pro hru je 6 hráčů)
Paintball střelba na cíl 100 Kč osoba, 5× nástřel + 4×5 ran střelba na cíl (minimum 5 osob)
Airsoft 150 Kč střelivo nad rámec balíčku (4 zásobníky) lze dokoupit za 20 Kč / zásobník (od 6. třídy, minimum pro hru je 6 hráčů), pouze DRAK Křižanov
Střelba z foukačky 80 Kč osoba (10 výstřelů, minimum 10 osob), pouze Slověnický mlýn
Raftování 100 Kč osoba (minimum 10 osob), pouze DRAK Křižanov a RS Meziříčko
Cena zahrnuje
kompletní program včetně vedení odbornými lektory a instruktory
certifikované vybavení
veškerý potřebný materiál a pomůcky, DPH 21%